No comments yet

Kodėl vaikai, gyvenantys su šunimis, mažiau kenčia nuo alergijos ir astmos

Kodėl vaikai, gyvenantys su šunimis, mažiau kenčia nuo alergijos ir astmos

Ar dalyvavote prietaisų kompanijos edukacinėje konferencijoje? Kaip ši patirtis papildė jūsų teikiamą priežiūrą? Ar užsiregistravote farmacijos kompanijos švietimo svetainėje? Kokios informacijos gausite, kuri galėtų padėti jūsų pacientams? Ar įmonė palaikė jūsų tyrimus ar suteikė nemokamą įrangą jūsų klinikai? Prieš pradėdami skambinti „ProPublica“, aktyviai pasakykite pasauliui, kodėl taip pasirinkote. Galiausiai, jei pastebėsite, kad jūsų paaiškinimai tampa šiek tiek per ilgi ir sudėtingi, tai yra geras ženklas, kad atėjo laikas persvarstyti šio pramonės santykio vertę. save ir savo pacientus. Ne viskas išgyvens pilname saulės spinduliuose, kuriuos Aukščiausiasis Teismas prognozavo kitiems metams."

Kodėl vaikai, gyvenantys su šunimis, mažiau kenčia nuo alergijos ir astmos? Maži mikrobai

Liz Grace/Flickr

Tyrimai rodo, kad kūdikiams, kurie namuose auga su šunimis, yra mažesnė tikimybė susirgti astma. Dabar mokslininkai galėjo rasti vieną priežastį. Gyvūnai, ypač šunys, gali apsaugoti kūdikius nuo bendro viruso, kvėpavimo takų sincitinio viruso (RSV), poveikio.

Kūdikiams, sergantiems sunkiomis RSV infekcijomis, padidėja tikimybė susirgti astma vaikystėje.

Mokslininkai mano, kad tam tikrų mikrobų poveikis ankstyvoje kūdikystėje keičia ankstyvą kūdikio žarnyno floros sudėtį ir tai nustato toną, kaip besivystanti imuninė sistema reaguos vėliau vaikystėje. DAUGIAU GYDYTOJO MATYS DABAR Šunys sumažina stresą darbo vietoje Namų apsilankymai Sumažina astmos sveikatos priežiūros išlaidas? Gaukite šunį!

Mokslininkai šunis šėrė pelėmis namų dulkes iš namų. Tada jie paveikė šias peles RSV ir nustatė, kad pelėms nebuvo infekcijos simptomų – kvėpavimo takų uždegimo ir padidėjusio gleivių susidarymo. Jie taip pat palygino pelėmis, kurios buvo maitinamos dulkėmis, žarnyno bakterijas su pelėmis, kurios nebuvo šeriamos dulkėmis, ir nustatė skirtumus tarp virškinimo trakte gyvenančių bakterijų. Šie skirtumai buvo pastebėti, neatsižvelgiant į tai, ar pelės, kurios nebuvo šeriamos dulkėmis, buvo veikiamos RSV.

Ankstesni šių tyrėjų tyrimai parodė, kad namų dulkių, esančių namuose, kuriuose gyvena šuo ar katė, mikrobinė sudėtis skiriasi nuo namų, kuriuose nėra naminių gyvūnėlių, dulkių.

Mokslininkai mano, kad tam tikrų mikrobų poveikis ankstyvoje kūdikystėje keičia ankstyvą kūdikio žarnyno floros sudėtį ir tai nustato toną, kaip besivystanti imuninė sistema reaguos vėliau vaikystėje. Astma yra netinkamai stiprus imuninis atsakas į aplinkoje esančias medžiagas (alergenus). Ankstyvas naudingų bakterijų poveikis ir kolonizacija gali sukelti ramesnį imuninį atsaką į daugelį potencialių alergenų, dažniausiai esančių aplinkoje.

Įrodymai, kad ši hipotezė yra teisinga, gaunami iš stebėjimo, kad ūkiuose augantys žmonės rečiau serga alergijomis ar astma nei jų miesto kolegos. Manoma, kad tai atsirado dėl poveikio gyvuliams ir su jais susijusiems mikroorganizmams.

Tolesniuose tyrimuose bus bandoma nustatyti, ar apsauginis šunų nuosavybės poveikis kyla iš vienos ar kelių konkrečių bakterijų rūšių, ir jei taip, bus siekiama nustatyti šias rūšis.

Tyrimas buvo pristatytas 2012 m. (112 -ame) Amerikos mikrobiologijos draugijos (ASM) visuotiniame susirinkime birželio 19 d. San Franciske. Jis dar nepasirodė recenzuojamame žurnale.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė „TheDoctorWillSeeYouNow.com“, an Atlanto vandenynas partnerių svetainė.

Tvarsliava be riebalų apsunkina svarbios maistinių medžiagų klasės patekimą į kraują.

rob_rob2001/„Flickr“

Viena priežastis, kodėl žmonės valgo daržovių salotas, yra ta, kad jose yra mažai kalorijų. Kita priežastis-pasinaudoti šiose daržovėse esančių maistinių medžiagų ir fitocheminių medžiagų sveikatai. Na, jei ne valgote tinkamo tipo salotų padažą, galite apgauti save dėl tos geros mitybos.

Purdue universiteto mokslininkai 29 žmonėms pavaišino salotomis, užpiltomis salotų padažu, pagamintu iš trijų skirtingų rūšių riebalų: sviesto, sočiųjų riebalų; rapsų aliejus, mononesočiųjų riebalų; arba kukurūzų aliejus, polinesočiųjų riebalų. Riebalų padaže buvo trys, aštuoni arba 20 gramų.

Kad valgydami vaisius ir daržoves gautumėte daugiau, jie turi būti tinkamai suporuoti su padažais, kurių pagrindą sudaro riebalai. Nors salotos su padažu be riebalų yra mažiau kalorijų, tačiau dėl riebalų trūkumo prarandama kai kuri daržovių valgymo nauda. DAUGIAU GYDYTOJO MATYSIS DABAR Geros naujienos apie alų Kaip Viduržemio jūros dieta naudinga kūnui ir protui Nustebinkite savo vaikus: slėpkite daržoves

Tada tiriamas tiriamųjų riebaluose tirpių karotinoidų kiekis kraujyje, o tyrėjai nustatė, kad tvarsliavoms, pagamintoms iš mononesočiųjų riebalų turinčių tvarsčių, reikalingas mažiausias riebalų kiekis, kad karotinoidai būtų absorbuojami geriausiai. Norint gauti tą pačią naudą, reikėjo didesnio sočiųjų ir polinesočiųjų riebalų salotų padažų kiekio.

Mario Ferruzzi, pagrindinis tyrimo autorius ir Purdue maisto mokslo docentas, teigė, kad norint gauti daugiau iš vaisių ir daržovių, jie turi būti tinkamai suporuoti su padažais, kurių pagrindą sudaro riebalai. Nors salotos su padažu be riebalų yra mažiau kalorijų, tačiau dėl riebalų trūkumo prarandama kai kuri daržovių valgymo nauda.

Mokslininkai taip pat nustatė, kad kai kurie riebalai priklauso nuo dozės. Sojų aliejus, polinesočiosios riebalai, labiausiai priklausė nuo dozės, t. Sviestas, sočiųjų riebalų kiekis, taip pat priklausė nuo dozės, tačiau mažesniu mastu.

Padažas, pagamintas iš mononesočiųjų riebalų, pavyzdžiui, rapsų ir alyvuogių aliejaus, paskatino beveik tiek pat karotinoidų įsisavinimo, kai buvo trys gramai riebalų, nei su 20 gramų riebalų, todėl tai gali būti geriausias padažas žmonėms, norintiems tiek mažai riebalų padažo, tiek sveikatai naudingų karotinoidų nauda iš jų salotų.

Karotinoidai yra fitocheminės medžiagos, randamos augaliniame maiste. Jie apima tokius junginius kaip liuteinas, beta karotinas ir zeaksantinas. Karotinoidai suteikia augaliniam maistui spalvą ir veikia kaip antioksidantai žmogaus organizme. Kūnas gamina laisvuosius radikalus, kurie yra kenksmingi junginiai normalios medžiagų apykaitos metu ir infekcijos metu. Žalingas laisvųjų radikalų poveikis laikomas pagrindine vėžio, širdies ir kraujagyslių ligų, imuninės sistemos disfunkcijos ir geltonosios dėmės degeneracijos priežastimi. Fitocheminių medžiagų antioksidacinės savybės stabdo laisvųjų radikalų žalą organizmui. Atrodo, kad karotinoidai yra viena iš svarbiausių fitocheminių medžiagų rūšių

Taigi, jei ieškote priežasties nustoti pirkti mažiau nei skanius salotų padažus be riebalų, tai gali būti tai!

Tyrimas buvo paskelbtas anksti internete žurnale Molekulinė mityba & Maisto tyrimai.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė „TheDoctorWillSeeYouNow.com“, an Atlanto vandenynas partnerių svetainė.

Vien todėl, kad vienas gydytojas nesilaikė taisyklių, nepaneigia visos psichiatrijos srities.

Scottas Beale’as/„Flickr“

Atrodo, kad scientologijai pastaruoju metu sekasi šiurkščiai, o kaip su garsiais defektais, tarp kurių yra jos lyderio tėvas ir įkūrėjo anūkė. Organizacija taip pat atrodo ant Suri Cruise praradimo slenksčio, kai ji tampa pakankamai sena, kad galėtų prisijungti prie kai kurių specialių ritualų. Net žiniasklaidos titanas Rupertas Murdochas, gerai susipažinęs su sąmokslo teoretikų dėmesiu ir parlamentiniais tyrimais, yra įrašytas į saitologų įrašus "baisu, gal net pikta."

Tačiau Scientologija vis dar nuoširdžiai veržiasi į savo epinę kovą su tamsiosiomis psichiatrijos jėgomis, kartais siekdama neabejotinų pergalių mūšio lauke. Deja, padedami nepageidaujamų valstybinių reguliuotojų ir žiniasklaidos, scientologai žudo girgždančius senus vėjo malūnus, o ne įsivaizduojamus drakonus. Įkūrėjas L. Ronas Hubbardas medicinos studijas ir netvarkingos minties, nenormalios nuotaikos ir blogo elgesio gydymą laikė grėsme pseudomokslinei religijai, kurią jis sugalvojo išsiaiškinti. L. Ronas taip įtariai kreipėsi į psichiatrus, man įdomu, ar grupės įkūrėjui nerūpėjo, kokia diagnozė gali jam padėti, jei kada nors jį paguldytų ant sofos. Tada nenuostabu, kad Scientologijos bažnyčia valdo dukterinę įmonę, kurios vienintelis tikslas yra diskredituoti ir išardyti psichiatrijos sritį. Dukterinė bendrovė skraido geranoriškai "Piliečių žmogaus teisių komisija," atrodo, kad tai gali būti JTO priklausanti NVO. Grupė nepaliaujamai taiko klasikines propagandos technikas, pavyzdžiui, trimituoja kiekvieną klaidingo psichiatro akimirką kaip visos srities simboliką. Mėgstamiausia strategija – nenaudoti prastai finansuojamų vyriausybės psichinės sveikatos įstaigų ir kaltinti ten dirbančius gydytojus dėl tinkamų išteklių trūkumo, o ne pripažinti, kad trūksta visuomenės paramos finansuojant psichikos sveikatos priežiūrą ir visą bendruomenės paramą, reikalingą institucijoms panaikinti. sergantiems pacientams. Jei kas, CCHR kampanijos kenkia visuomenės paramai psichikos sveikatos gydymui, ypač šalyse, kuriose yra sudėtingesnių atstovų ir įtikinamų žiniasklaidos priemonių. Kai žiūrite save sveikinančius CCHR vaizdo įrašus, kuriuose kataloguotos blogos sąlygos per daug metų nepakankamai finansuojamose ir prastai valdomose psichikos sveikatos įstaigose, Scientologai tikisi, kad sutiksite su jų slidžia logika, kad šie įvykiai ką nors pasako apie visos psichiatrijos pagrįstumą. Žinoma, jie, kaip ir bet koks medicininis netinkamas elgesys bet kurioje srityje, bet kurioje šalyje, nesumažina visos medicinos pagrįstumo. Psichikos ligos – tai biologijoje įsišakniję ligų procesai, kuriuos vis dar tiria medicinos mokslininkai ir kuriems reikia psichikos sveikatos gydytojų, kurie neatsilieka nuo besikeičiančių mokslo žinių, įsikišimo. Audito sesijos ir L. Rono nurodyti elektroniniai skaitikliai produktoapzvalga.top nėra panašūs į šią realybę. Taigi jūs galite suprasti, kodėl bet kuris kritiškai mąstantis skaitytojas norės žinoti, kada Scientologija yra varomoji jėga bet kuriai brouhai. Tačiau neseniai paskelbtų keturių straipsnių tyrimo serijos skaitytojai Austino Amerikos valstybininkas buvo informuoti, kad pavydėtinai saugus fizinis gydymas yra prieštaringas, tai patvirtina CCHR humanitarų susirūpinimas, kuris buvo apibūdintas tik kaip "psichikos sveikatos priežiūros grupė." Kaip pranešė „Statesman“, CCHR pavyko priversti Teksaso valstijos sveikatos priežiūros departamentą ištirti psichiatrą Alleną Childsą dėl tyrimų atlikimo be tinkamo jo ligoninės peržiūros tarybos patvirtinimo. Tokiems laikraščių serijos vartotojams, kaip šio straipsnio autorius Austinistui, galima atleisti, kad susidarė įspūdis, jog valstybinės ligoninės psichiatras aktyviai eksperimentavo su pavojinga elektroterapijos forma, vadinama kaukolės elektroterapijos stimuliacija (CES). Tačiau visi vieši įrodymai rodo, kad nieko panašaus neįvyko. Nemanau, kad Valstybininkas arba Teksaso pareigūnai žinojo, kad jie taip pat tarnauja kaip Scientologijos kampanijos funkcionieriai. Jei taip, manau, kad scientologijos vaidmuo būtų patekęs bent į vieną iš keturių „Stateman“ straipsnių: 2012 m. Gegužės 19 d.: Elektros prietaisų naudojimas valstybinių ligoninių pacientams yra tikrinamas. 2012 m. Gegužės 31 d. 2012 m. 6 d .: Įrašai: valstybės pareigūnams buvo pasakyta apie elektroterapijos tyrimą valstybinėje ligoninėje 2012 m. Birželio 12 d .: gydytojas, kaltinamas nepatvirtintais tyrimais valstybinėse ligoninėse. Straipsniuose rašoma, kaip CCHR skundėsi valstybės pareigūnams dėl to, kad dr. pacientų iš Šiaurės Teksaso valstijos ligoninės be institucinės peržiūros tarybos (IRB) patvirtinimo. Daktaras Childsas dirbo su intelekto negalią turinčių suaugusiųjų populiacija, linkusia į smurtą, kurio kitos valstybės įstaigos negalėjo gydyti, ir nukreipė juos į Šiaurės Teksaso įstaigą dėl jo aukšto saugumo elgesio valdymo skyriaus. Daktaras Childsas suprato, kad gydymas CES sumažino smurtinių protrūkių skaičių be jokio reikšmingo šalutinio poveikio, ko šiems pacientams negalėjo padaryti vaistai. Jis padarė CES savo įprastos medicinos praktikos dalimi, kad galėtų vartoti kuo mažiau vaistų. Kai jis nusprendė pranešti apie savo patirtį kitiems, jis turėjo nuvykti į IRB, kad patikrintų – medicinos ir bendruomenės atstovų komisiją, kuri įvertina tyrimo projektus dėl bet kokios galimos rizikos dalyviams. IRB turi teisę visiškai vetuoti projektus arba reikalauti pakeisti tyrimų protokolus. Teksaso pareigūnai greitai nustatė, kad nėra dviejų IRB patvirtinimų dviem daktaro Childo darbams, ir jų tyrimas iš ten nukrito. Kaip pranešta paskutiniame straipsnyje, daktaras Childsas atsistatydino. Prieš šį epizodą jis jau baigė savo praktiką ligoninėje. Jis neatsakė į Valstybininkas komentuoti (taip pat ir valstybės tyrimui, atrodo). Teksaso universiteto farmacijos koledžo vadovas ypač domėjosi Valstybininkas straipsnius. Deanas Lynn Crismon 1980 m. Pabaigoje suteikė statistinę ir mokslinių tyrimų pagalbą kai kuriems daktaro Childo CES tyrimams ir buvo šokiruotas, kai perskaitė, kaip jo senasis bendradarbis nuėjo nuo bėgių. Tada jo tyrimai apėmė IRB patvirtinimus. Bet kai paaiškinau daktarui Crismonui, kad scientologija sėkmingai taikėsi į jo senąjį tyrimų partnerį, jų dalyvavimas akimirksniu sušvelnino jo interpretaciją laikraščio straipsniuose. Visą darbo laiką dirbantis administratorius, kuris ilgą laiką po trumpo bendravimo su daktaru Childsu, daktarė Crismon praleido didelę savo mokslinės karjeros dalį vertindama visuomenės psichikos sveikatos priežiūros priežiūros metodikas. Jis ir jo komanda kažkada buvo CCHR pranešimų spaudai tikslas, kuris, jo manymu, iškreipė jo rekordą. Tai, kas išprovokavo valstybinių ligoninių pareigūnų pyktį, IRB patvirtinimo nebuvimą, buvo šiek tiek judantis tikslas, pažymėjo dr. Crismonas. Didžiąją Dr Childso karjeros dalį IRB patvirtinimas nebūtų buvęs jo atliekamo tyrimo standartas. Dr Childsas depresijai, nerimui ir nemigai gydyti naudojo daugiau nei 30 metų FDA patvirtintą technologiją, kurios vienintelis žinomas šalutinis poveikis (pvz., Galvos skausmas ir dilgčiojimas) yra toks retas, gerybinis ir ribojamas, kad jiems pavydėtų dauguma vaistų. Praėjusį kovą CES išlaikė naujausią FDA saugos apžvalgą. Daktaras Childsas gavo ligoninės terapijos komiteto ir etikos komisijos leidimą naudoti prietaisą (parduodamą kaip „Alpha Stim“), o prieš naudojimą gavo tinkamą kiekvieno paciento sutikimą. Jis toliau padarė šį stimuliatorių savo įprastos praktikos dalimi ir nustatė, kad tai padėjo sumažinti agresiją. Taigi jis vis dažniau pradėjo naudoti šią problemą. Kiti gydytojai sekė pavyzdžiu. Tai labai įprasta įprastos medicinos praktikos raida, matoma naudojant bet kokį prietaisų, procedūrų ir vaistų skaičių. Visi gydytojai naudoja gydymą "nuo etiketės." Tai nėra eksperimentas. Tada daktaras Childsas nusprendė surinkti savo bylas ir pranešti apie savo sėkmę, kad kiti gydytojai galėtų apsvarstyti galimybę tai išbandyti patys. Nėra abejonių, kad IRB būtų patvirtinusi tyrimą, iš tikrųjų jie greičiausiai būtų išdavę "atsisakymas." Kai gydytojas naudoja savo klinikinius duomenis ir slepia bet kokią informaciją, pagal kurią būtų galima identifikuoti atskirus pacientus, iš esmės jokios rizikos pacientams nekyla.